E quajti shëmtirë, ndodh përplasja e dytë mes Semit dhe Antonelës

Situata po acarohet brenda shtëpisë, sidomos me vajzat.

ShowBiz

26/11/2021 20:21

Semi dhe Antonela kanë pasur përplasjen e dytë sot brenda shtëpisë së Big Brother VIP, shkruan lajmi.net.

Derisa po qëndroni me banorët e tjerë jashtë, të dyja kanë ndezur debate të forta.

“Po më merr shembull të keq”, i thotë Antonela, Semit e cila më pas e pyet se ato çka thotë dhe flet asaj i duken gabim.

Ndërkohë,  Semi i thotë se duhet një ditë t’i merr kohë që të shkruaj ato se çka Antonela bën.

Shiko videon e plotë./Lajmi.net/

YouTube player