E quajti homoseksual! Ish-i miliarder i Morenës i kundërpërgjigjet me shumë femra në jahtin e tij luksoz

Modelja dhe këngëtarja e njohur kosovare, Morena Taraku së fundmi ishte emri më i komentuar në mediat rozë.

ShowBiz

28/06/2018 14:29

Kjo për shkak të zhvillimeve në jetën e saj personale dhe lidhjes së shkurtër që pati me miliarderin iranian, shkruan lajmi.net

Morena dhe Sasha Sobhani, lidhjen e tyre e bënë publike në mënyrë indirekte pasi mediat i zbuluar ata. Por nuk zgjati shumë se të dy u deklaruan ‘single’ nëpërmjet rrjeteve sociale, sidomos atij Instagram.

Para pak ditësh Morena e kishte postuar në Instastory një video pranë të cilës thoshte: Kur kupton se i dashuri yt është gay.

E pas reagimit të menjëhershëm me disa pamje duke u argëtuar me shumë vajza, Sasha nuk ndalet dhe i kundërpërgjigjet sërish asaj me një video në jahtin e tij luksoz ku shihet nën shoqërimin e shumë femrave./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BkiYh23lH97/?hl=en?&taken-by=sasha_sobhani