Të Infektuar: 1123

Të Shëruar: 847

Të Vdekur: 30

E pyesin për Ledrin dhe MC Kreshën, kështu përgjigjet Çiljeta

11:00 | 18 Shtator 2019

Çiljeta Xhilaga kishte disa fjalë për Mc Kreshën dhe Ledri Vulën.

Çiljeta Xhilaga ishte progatoniste e të premtes në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, mes tyre pati para saj Ledri Vulën dhe Mc Kreshën.

Në këtë rast, Çiljeta tha disa fjalë për këta dy artistë dhe zgjodhi njërin prej  tyre.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 3:12 mund ta mësoni përgjigjen e Çiljetës. /Lajmi.net/