E premtja sjell ‘bombën’ e Era Istrefit dhe Noizyt

Reperi Noizy dhe këngëtarja Era Istrefi, kanë bashkuar forcat. Ata kanë gati bashkëpunimin e tyre të parë. Përmes rrjetit social Instagram, dyshja kanë bërë publike datën e publikimit të këngës më të re. Dita e premte, do të jetë dita kur do të lansohet ”bomba” e dyshes.  

ShowBiz

18/06/2024 19:03

Reperi Noizy dhe këngëtarja Era Istrefi, kanë bashkuar forcat.

Ata kanë gati bashkëpunimin e tyre të parë.

Përmes rrjetit social Instagram, dyshja kanë bërë publike datën e publikimit të këngës më të re.

Dita e premte, do të jetë dita kur do të lansohet ”bomba” e dyshes.