E pabesueshme sa pikë ka shënuar Peja në pjesën e parë ndaj Sutjeskas

Ëhtë mbyllur pjesa e parë në ndeshjen mes Pejës dhe Sutjeskas, që po zhvillohet në kuadër të Ligës Ballkanike.

Sport

07/12/2016 19:56

Mysafirët janë duke e mposhtur Pejën me rezultat 35:24.

Ajo që befason pos disavantazhit të thellë është efikasiteti shumë i dobët i pejanëve, që për dy çerekë kanë shënuar vetëm 24 pikë.

Pejës i duhet patjetër fitorja në këtë ballafaqim.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.