E pabesueshme në “Old Trafford”, Sevilla shënon përsëri – Lajmi.net
E pabesueshme në “Old Trafford”, Sevilla shënon përsëri
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 22:23, 13 March 2018
Spanjollët avancojnë tani 2:0.

Sevilla realizon përsëri në “Old Trafford”.

Spanjollët avancojnë tani 2:0.

Goli u shënua nga Ben Yedder. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO