E pabesueshme: Lakers po konsiderojnë të shkëmbejnë LeBron James – Lajmi.net
E pabesueshme: Lakers po konsiderojnë të shkëmbejnë LeBron James
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 22:15, 14 March 2019
Skuadra e Los Angeles Lakers duket se është shumë afër që të marrë një vendim të papritur.

Skuadra e Los Angeles Lakers duket se është shumë afër që të marrë një vendim të papritur.

Lakers po shqyrtojnë mundësinë që të ofrojnë LeBron James në shkëmbim, gjatë merkatos verore në NBA.

James dështoi që të kualifikonte skuadrën e tij në fazën e ‘play off’ ndoshta edhe për shkak se mungoi për disa ndeshje radhazi.

Megjithatë, raportimet e fundit nga Amerika thonë se LeBron James mund të largohet nga LAL qysh pas sezonit të parë, transmeton lajmi.net.

James ishte lojtari më i mirë tek Lakers këtë edicion, duke prirë skuadrën thuajse në të gjitha kategoritë.

‘Mbreti’ mund të jetë karta që do t’i sillte Lakersave shërbimet e yllit Anthony Davis. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO