E pabesueshme çfarë ka bërë përforcimi i ri i Milanit (Video)

Alessio Romagnoli ka bërë një ndërhyrje vendimtare në fitoren e Milanit kundër Interit me rezultat 2-1.

Sport

12/08/2015 22:54

Milani arriti të shënojë fitore me rezultat 2-1 ndaj Interit në TIM Cup.

Dhe, transferi i ri i Milanit, Alessio Romagnoli ka bërë një ndërhyrje me të vërtetë fantastike.

Ai arriti të shpëtojë skuadrën e tij duke e larguar topin nga vija e portës.

YouTube player