E pabesueshme çfarë ka bërë Arsenal në “Old Trafford”

Arsenal ka bilanc të tmerrshëm në Old Trafford si mysafir i Manchester United.

Sport

19/11/2016 13:40

Arsenal është mysafir i Manchester United në duelin që ka filluar në ora 13:30.

Por, “Gunners” kanë kujtime të hidhura nga vizitat paraprake në “Old Trafford” në dekadën e fundit, përcjell “Lajmi.net”.

Arsenal nuk ka fituar si mysafir i Manchester United që 10 vjet.

Fitorja e fundit e londinezëve ishte në shtator të vitit 2006.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.