Të Infektuar: 103.480

Të Shëruar: 90.328

Të Vdekur: 2.118

E njihni reperin shqiptar në fotografi?

22:36 | 3 Mars 2021

Reperi në foto është rikthyer në kohë duke postuar një imazh nga fëmijëria.

Fero është ai i cili iu ka hyrë arkivave duke ndarë me ndjekësit një imazh kur ka qenë fëmijë, shkruan lajmi.net.

Në storien e tij në Instagram, reperi publikoi fotografinë duke mos shkruar ndonjë mbishkrim.

Reperi shihet në makinë, teksa ka pozuar i buzëqeshur.

Ndryshe, Fero dhe modelja Arbenita do të bëhen prindër për herë të parë./Lajmi.net/