E mbështjellë vetëm me peshqirë, Morena Taraku pozon para pasqyrës

12:46 | 22 Shtator 2021

Ajo komentohet shpesh në media për dukjen e saj.

Morena Taraku është përdoruese e rrjeteve sociale e cila ndan momente të shumta nga përditshmëria, shkruan lajmi.net.

Krahas fotografive nga jeta e saj, ajo ndan edhe imazhe provokuese duke ekspozuar tiparet e formësuara si dhe jetën luksoze.

Në storien e saj në Instagram, ka publikuar një foto e cila shihet e rrethuar nga gardëroba e saj gjithashtu dhe çanta.

Ndërkohë, krahas kësaj, vëmendjen e mori vetë Morena me pozën para pasqyrës e pështjellë vetëm me peshqirë me ngjyrë të bardhë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Ndryshe, këngëtarja po vazhdon të jetojë në Stamboll të Turqisë e cila edhe ka hapur biznesin e saj, klinikë private estetike./Lajmi.net/