E mbani mend “Adem Jasharin” kur luante Kosova? Ja si duket tani (VIDEO)

Stadimi "Adem Jashari" në Mitrovicë, sot është në gjendje të tmerrshme.

Sport

26/06/2015 21:13

Derisa vitin e kaluar stadium “Adem Jashari” në Mitrovicë i përmbushte kriteret për ndeshje ndërkombëtare, gjendja e tij tani është e mjerueshme.

Ekipi i “Tribuna Channel” vizitoi të premten impiantin mitrovicas dhe mjerimin që ekziston atë, mund ta shihni në storjen e mëposhtme.

YouTube player