“E mban famën me b*th”, Bebe Rexha ia kthen në shqip komentueses

13:59 | 17 Shtator 2019

Bebe Rexha ka habitur me komentin që ia ktheu një ndjekëses.

Bebe Rexha së fundi publikoi një video, në të cilën u shfaq duke bërë ‘twerk’ pranë pilotëve në avion, shkruan lajmi.net.

Kjo video e këngëtares pranoi komente të panumërta nga ndjekësit, por në sy të bie komenti i një ndjekëseje shqiptare.

“Je sforcuar per te mbajt famen me byth”, ishte komenti i ndjekëses.

Bebe nuk përtoi fare dhe iu përgjigj në gjuhën shqipe me fjalët “Shko laj gomarin”. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

In case of emergency please back that ass up.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on