“E lirë si deti”, Fifi vjen me imazhe të reja nga pushimet në Turqi

Ka disa ditë prej kur Fifi dhe i dashuri i saj kanë nisur pushimet.

ShowBiz

07/07/2022 14:44

Si destinacion ata kanë zgjedhur Turqinë, shkruan lajmi.net.

Ata kanë ndarë momente nga atje, madje kishte nga ato më intime.

Së fundi, këngëtarja ka postuar imazhe të reja, teksa shihet e veshur në bikini të kombinuar me një palë pantallona të lehtë plazhi.

“E lirë si deti”, ka shkruar Fifi në mbishkrimin e imazheve.

Ndryshe, sot ajo publikon projektin e ri në bashkëpunim me Gjikon./Lajmi.net/