E lindur në Kumanovë, Andrra thotë se nuk e ka imagjinuar që do të shkonte nuse në Tiranë

Andrra ka treguse se nuk e ka menduar se do bëhej nuse në Tiranë.

ShowBiz

27/10/2020 21:00

Andrra Destani është e martuar me këngëtarin Sinan Hoxha dhe së bashku kanë një djalë, Ansin, shkruan lajmi.net.

Duke qenë e martuar me një person publik, me apo pa dashje edhe jeta e Andrrës është bërë pjesë e mediave e publikut.

Ajo ndiqet në Instagram nga një numër i madh i njerëzve e së fundmi u tregua e hapur për t’iu përgjigjur pyetjeve të tyre.

Duke qenë e lindur në Kumanovë, Andrra është pyetur lidhur me martesën e saj. Dikujt i interesoi që ta dinte nëse ajo e ka menduar ndonjëherë që do të martohej në Tiranë dhe Andrra dha përgjigjen e saj.

“Ta them të drejtën, jo”, tha ajo./Lajmi.net/