E lidhin dhe e fusin në thes të zi duke e goditur me jastëk, ndodh edhe kjo në “Big Brother VIP”

Pajtimi dhe Donaldi vazhdimisht po zhvillojnë lojëra të ndryshme me banorët brenda.

ShowBiz

26/11/2021 21:03

Përveç lojërave me Sarën, kësaj here e kishte radhën Beatrix, shkruan lajmi.net.

Donaldi dhe Pajtimi, e kanë futur këngëtaren në një thes berllogu të zi teksa shihen duke e “rrahur” me jastëk.

Ndërkohë, Beatrix e merr me të qeshura situatën e cila më vonë reagon se nuk po mund edhe të marr frymë.

Shiko videon e plotë për detaje./Lajmi.net/

YouTube player