“E lejove veten të shfrytëzoheshe”, i dashuri i Santianës i dërgon letër asaj

Santiana Maloku është një nga banoret e Big Brother Vip Kosova e cila u përfol shumë. Raporti i saj me Bucin e bëri atë kryefjalë të këtij Big Brotheri, shkruan lajmi.net. I dashuri i saj, ende i panjohur për publikun ka vendosur të reagoj përmes një letre. “E lejove veten të shfrytëzoheshe”, i tha ai…

ShowBiz

04/12/2023 22:17

Santiana Maloku është një nga banoret e Big Brother Vip Kosova e cila u përfol shumë.

Raporti i saj me Bucin e bëri atë kryefjalë të këtij Big Brotheri, shkruan lajmi.net.

I dashuri i saj, ende i panjohur për publikun ka vendosur të reagoj përmes një letre.

“E lejove veten të shfrytëzoheshe”, i tha ai përmes letrës.

Ndër të tjera partneri i Santianës ka shkruar se, Buci e ka shfrytëzuar atë për lojën e vetë dhe se ajo e ka zhgënjyer atë.

Partneri i Santianës ka vendosur që të sqarohen pas daljes nga shtëpia. /Lajmi.net/ 

YouTube player