Të Infektuar: 224

Të Shëruar: 37

Të Vdekur: 6

E kuqja e preferuara e Taynës, disa nga rastet kur e ka bërë ‘nxehtë’ me paraqitjen

15:40 | 24 Shkurt 2020

Tayna si duket preferon ngjyrën e kuqe.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është aktive në mbrëmje të ndryshme muzikore, shkruan lajmi.net.

Ajo kujdeset deri në detaje që të duken sa më bukur para publikut dhe ia del mjaft mirë. Shumicën e rasteve e kemi parë të veshur me ngjyrë të kuqe e tani sapo e ka dëshmuar se e kuqja është e preferuara e saj.

Tayna ka bërë një përmbledhje të rasteve kur është veshur me të kuqe derisa është paraqitur para publikut.

“Sepse e kuqe…”, ka shkruar ajo pranë postimit./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Because red…🌹

A post shared by Tayna (@tayna) on