E kritikuan për peshën, kështu u përgjigjet Genta Ismaili

Njihet për energjinë që sjell në çdo paraqitje në skenë.

ShowBiz

01/05/2018 13:11

Këngëtarja Genta Ismaili tash e sa vite argëton publikun me këngët e saj, të cilat rezultojnë shumë të suksesshme, shkruan lajmi.net.

Kohët e fundit, këngëtarja është komentuar shumë si për ndryshime në fytyrë, ashtu edhe për fizik.

Në llogarinë e saj në Instagram, Genta ka postuar disa imazhe të reja, në të cilat u shfaq tërheqëse, ani pse vërehet se ka shtuar disa kile.

Megjithatë, këngëtarja nuk e ka kompleks fare këtë gjë, andaj nuk tenton t’i fsheh kilet dhe duket sërish joshëse. /Lajmi.net/

?… @albicocajphotography

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

?… @albicocajphotography

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

?… @albicocajphotography

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on