A e ka tradhëtuar ndonjëherë Argjentina burrin ?! (Video)

Argjentina Ramosaj dhe Dukagjin Fetahu tashmë janë prindër të fëmijës së tyre të parë i cili quhet Noah, dhe si familje duken shumë të lumtur së bashku.

ShowBiz

23/01/2016 22:25

Argjentina aktualisht jeton në Prishtinë, ndërsa e pyetur nëse është pishman që është kthyer nga Holanda tregon se nuk është penduar aspak, transmeton lajmi.net

Viti 2015 për të ka qenë vit shumë i mirë, ndërsa ëndrra ende e pa realizuar dhe që ajo do të donte ta realizonte është të bëhet nënë për herë të dytë.

Në intervistën ’60 sekondëshe’ të Prive e pyetur se a e ka tradhëtuar ndonjëherë bashkëshortin ajo ka thënë ‘kurrë”.

Kënga më inspiruese e këngëtares është  hiti ‘Shpirt i mbytur’./lajmi.net

YouTube player