Të Infektuar: 1110

Të Shëruar: 843

Të Vdekur: 30

E izoluar në shtëpi, Zaimina këshillon gratë që mos të harrojnë të kujdesen edhe për veten

14:32 | 7 Prill 2020

Foto: Instagram

Zaimina Vasjari ka një mesazh inkurajues për gjininë femërore.

Ashtu sikurse gjithë të tjerët, edhe Zaimina këto ditë po qëndron me familje e mbyllur në shtëpi, shkruan lajmi.net.

Natyrisht, që gjatë kësaj periudhe, këngëtarja merret edhe me punët e shumta të shtëpisë, por këshillon gratë që mos të harrojnë edhe të kujdesen për veten.

Ajo postoi një fotografi në rrjete sociale, në të cilën u shfaq e veshur me një palë pantallona të kuqe dhe bluzë të zezë.

Pra ti lan shplan gatuan mer plurat hekuros ke dhe nje femije qe do shume perkujdesje dhe dashuri poor kurr mos harro te duash dhe veten dhe te kujdesesh per te. Mos u be shok me burrin ne karantin rri po ajo qe atij ti bejn syt 😍 kur te shikon. 🤷🏻‍♀️”, ka shkruar këngëtarja.

Për ndryshe, Zaimina prej kohësh nuk është aktive në muzikë, por i është përkushtuar familjes. /Lajmi.net/