E gjitha për vëmendje? Andi dhe Melisa ndahen sërish

ShowBiz

23/05/2022 12:24

Andi dhe Melisa janë çifti i edicionit të dytë të "Për'puthen".

Ata njihen më shumë për ndarjen e tyre të shpeshtë, shkruan lajmi.net.

E si duket kjo prapë ka ndodhur.

Ndarja e dyshes është shumë lehtë të kuptohet pasi ata heqin nga ‘Instagrami’, njëri-tjetrin dhe fshijnë fotot bashkë.

Edhe së fundi po përsëritet e njëjta histori.

Ata kanë hequr njëri-tjetrin nga ‘Instagrami’ si dhe kanë fshirë postimet që i kanë bërë së bashku.

Por nuk dihet nëse këtë dyshja e bëjnë për të marrë famë dhe për të qenë në qendër të vëmendjes, pasi sërish përfundojnë në krahët e njëri-tjetrit./Lajmi.net/