E gërditshme: Low e fut dorën te organi gjenital dhe pastaj e “shijon” erën

Joachim Low vjen me një tjetër gjest të gërditshëm.

Sport

12/06/2016 23:09

Përzgjedhësi i Gjermanisë, tashmë e ka ndërruar “stilin” e futjes së gishtit në hundë.

Kësaj radhe, ai e ka futur dorën e djathtë në organin gjenital dhe më pas atë e ka afruar te hunda, ku duket se e “shijoi” erën, përcjellë “Lajmi.net”.

Video tashmë po bën xhiron e botës në internet.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.