E frikshme dhe seksi, modelja e famshme i tregon të gjitha në kostumin për “Halloween”

Ana doli gjysmë e zhveshur për "Halloween".

ShowBiz

31/10/2020 15:24

Ana Cheri për dallim prej shumë fytyrave publike që zhveshin të duken si personazhet e njohura, ajo veproi ndryshe, shkruan lajmi.net.

Modelja u shfaq e veshur në të brendshme të zeza, në të cilat nuk i linte aspak vend imagjinatës.

Ajo ishte grimuar në të mënyrë që të dukej se e kishte trupin e përgjakur, teksa kishte vendosur edhe disa dhëmbë të rremë.

Në fotografitë që i ndau me ndjekësit, Ana tregoi gjoksin dhe format trupore, kurse u komentua shumë nga ndjekësit.

Por, nuk ishin të pakta as kritikat për teprim me veshje, e cila pothuajse nuk i mbulonte asgjë asaj.

“Dashuri në kafshimin e parë, urime Halloween-i”, ka shkruar Ana sipër imazheve provokuese. /Lajmi.net/