E enjte e “shenjtë”, tri projekte muzikore publikohen sonte

Bashkëpunimet këtë verë janë padyshim hite.

ShowBiz

07/07/2022 12:04

E pothuajse secilën ditë po publikohen bashkëpunime mes këngëtarëve të dashur për publikun, shkruan lajmi.net.

Por, sot do të publikohen plotë tri projekte muzikore.

Bëhet fjalë për  Don Xhonin, Ermal Fejzullahun, Dj Gimi-O, Fifin e Gjikon.

Don Xhoni publikon sonte në mesnatë këngën e tij “Katile”, teksa ende pa u publikuar është bërë virale.

Ermal Fejzullahu dhe Dj Gimi-O gjithashtu publikojnë sonte po ashtu në mesnatë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DJ Gimi-O (@mergim_taa)

Ndërsa Fifi dhe Gjiko publikojnë po ashtu sonte por në orën 19:00.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy)

Neve na mbetet vetëm t’i presim me padurim./Lajmi.net/