E dini profesionin e dytë të Morena Tarakut? Do të habiteni – Lajmi.net
E dini profesionin e dytë të Morena Tarakut? Do të habiteni
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:34, 11 July 2018
Morena Taraku vazhdon të jetë në qendër të mediave.

Modelja dhe këngëtarja e njohur, është tejet aktive në rrjete sociale e cila publikon imazhe dhe video të llojllojshme, shkruan lajmi net.

E pyetur nga fansat se cili do të ishte profesioni i saj i dytë, Taraku zbulon për fansat se është psikologe.

Ndryshe, Morena u përfol gjatë për lidhjen me miliarderin nga Teherani, Sasha Sobhani e që tashmë siç duket ata janë ndarë.

Nuk është edhe aq aktive në projekte muzikore por këngët e saj po pëlqehen dhe dëgjohen mjaftueshëm nga publiku. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO