Të Infektuar: 3508

Të Shëruar: 1902

Të Vdekur: 75

E dashura seksi e Zazas, u përgjigjet kritikëve për penalltinë e humbur

18:27 | 6 Korrik 2016

E dashura e Simone Zazas, Chiara Biasi, i është përgjigjur një ndjekësi në Twitter, i cili e thumboi të dashurin e saj për penalltinë e humbur ndaj Gjermanisë.

Një përdorues i Twitterit është munduar që të tallet me të dashurën e Simone Zazas, Chiara Biasi, për penalltinë që sulmuesi italian e humbi ndaj Gjermanisë

“Nëse Simone Zaza bën dashuri ashtu siç i ekzekuton penalltitë, do të thosha se më dhimbsesh Chiara Biasi”, shkroi personi në fjalë në llogarinë e saj.

Por përgjigja e Biasit ndaj tij ka qenë e jashtëzakonshme.

“Relaksou, ai gjithmonë e qëllon brenda. Janë disa që dështojnë një herë në jetë dhe disa gjatë gjithë jetës”, ishte përgjigja e saj, përcjell Lajmi.net.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.