E dashura e Ronaldos ishte mbrëmë në stadium, “çmendi” tifozët me të pasmet seksi

Romanca e tyre nuk mund të fshihet më. Nuk mjaftojnë "kapuçat" dhe as takimet e fshehta, pasi tashmë është mëse e qartë: Cristiano është në një lidhje me Georgina Rodriguez.

Sport

08/12/2016 18:28

Bukuroshja spanjolle ishte e ftuara speciale dje në mbrëmje në “Bernabeo” në sfidën ndaj Dortmundit, por ylli portugez nuk mundi t’i dedikonte një gol pasi nuk shënoi.

E veshur me xhinse dhe xhaketë të zezë ajo ka qëndruar në tribunë në mbështetje të njeriut të saj të zemrës.
Fotoreporterët e kanë fotografuar në çaste të ndryshme, teksa jo në pak raste duke se e ka përjetuar me ankth sfidën e të dashurit të saj.
262490 262492 262493

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.