E dashura e DiCaprios, një ‘studente’ e nxehtë (FOTO)

Kelly Rohrbach ka pozuar për një revistë që si temë ka pasur kolegjin.

ShowBiz

22/10/2015 15:01

Kelly Rohrbach është femra e cila me sa duket, ia ka marrë zemrën aktorit Leonardo DiCaprio.

Ajo përveç që është e mençur, është edhe shumë e bukur dhe ka një fizik fantastik, ndërsa së fundmi Kelly ka bërë një fotosesion në kampusin e universitetit Harvard, transmeton lajmi.net.

Këto fotografi janë bërë nga revista franceze Jalouse dhe bukuroshja 25 vjeçare feston periudhën e rikthimit në shkollë./Lajmi.net

Back to school: The 25-year-old swimsuit model poses on the Harvard University campus for the shoot Teacher's pet: The blonde bombshell can be seen modelling an array of clashing prints and mixed textures Working it: Leonardo DiCaprio's stunning girlfriend reclined on the glass as she pretended to be immersed in a study session  Thigh's the limit: Kelly, who started out her career as an actress, showed off a subtle amount of skin  Getting a life: Another image sees the rising star perched on two male models' shoulders  Fun-loving: The blonde recently confessed the way to her heart is a good sense of humour  Killer body: The star flashed her abs in a snug crop top as she posed in a doorway Lucky guys: College undergraduates were roped in to pose with Kelly, much to their delight  Working it: The striking beauty - who has been linked to Leonardo since June - posed with a strategically-placed handbag Beach babe: Kelly grew up in California and leads a laid-back lifestyle in spite of her constant jet-setting