E bukura Diellza në veshje kombëtare (Foto)

Diellza Kolgeci në veshje kombëtare përkrahë shqiptarët sonte.

ShowBiz

08/10/2015 15:37

Bukuroshja shqiptare Diellza Kolgeci me anë të një fotografie të bukur ka shprehur mbështetjen e saj për kombëtaren.

Ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur në veshje kombëtare shqiptare ndërsa në mbishkrim ka shkruar dhjeshtë dhe bukur: “Me kombëtaren”./Lajmi.net