E akuzoi për përdorim të drogës, Luizi i kërkon llogari Oltës

Luizi dhe Olta janë dy banorët më të komentuar të këtij edicioni të “Big Brother VIP Albania”. Debatet e tyre nuk kanë ndaluar pothuajse qysh prej ditëve të para, shkruan lajmi.net. Mbrëmjen e kaluar, ata kanë debatuar në prani të banorëve të tjerë. Luizi i ka kërkuar llogari Oltës për një deklaratë të saj të…

ShowBiz

24/03/2023 13:14

Luizi dhe Olta janë dy banorët më të komentuar të këtij edicioni të “Big Brother VIP Albania”.

Debatet e tyre nuk kanë ndaluar pothuajse qysh prej ditëve të para, shkruan lajmi.net.

Mbrëmjen e kaluar, ata kanë debatuar në prani të banorëve të tjerë.

Luizi i ka kërkuar llogari Oltës për një deklaratë të saj të thënë brenda shtëpisë.

Javë më parë teksa në dhomën e gjumit ishte lëshuar muzikës ritmike për banorët, Olta kishte bërë me gjest te hunda dhe ishte thënë se Luizi është i varur nga lëndët narkotike.

E teksa i ka kërkuar shpjegim për këto fjalë, Luizi dëgjohet mes të tjerash duke thënë: “S’jam shquar ndonjëherë për atë punë gjatë gjithë jetës”.

Ndërkohë, Olta i është përgjigjur duke i thënë “Nuk dua të flas tani për këtë temë, do të flas kur të jem unë gati”./Lajmi.net/

@bbvipalb23 #luizejlli #kiaratito #bbvalb2023 #teamluiz #teamluizejlli #teamluizi #teamlek #luizikiara #luizikiara❤️ #luizibigbrother #kiaraluiz #kiaraluizi #kiaraluizbbv #kiaraluizit #kristialiaj #kejsimejdini #kejsimedini #sabiani #sabianmejdini #fypシ #viral #fyp #fypage #efidhedhes #bbvip #bbvipal #bbvipalbania #bbva #albania #shqipe #shqipëria #shqipëri #kosova #kosovo #genthazizi #nitalatifi #mikelapupa #oltagixhari ♬ original sound – BBVIPAlbania2023