Dyshohet se ra nga lartësia, gjendet pa shenja jete një 50-vjeçar në Prishtinë

Një person i moshës 50-vjeçare është gjetur i vdekur sot në rrugën “Ilaz Kodra” në Prishtinë.

Lajme

05/12/2021 16:48

Lajmin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i policisë rajonale për Prishtinë Agron Borovci, shkruan lajmi.net.

Borovci ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur rreth orës 15:45 dhe personi dyshohet të ketë rënë nga lartësia e një objekti.

“Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes ku ka ftuar edhe mjekët emergjentë, të cilët kanë konstatuar se personi, mashkull, rreth 50-vjeç, është pa shenja jete. Aktualisht policia ka nisur punën për zbardhjen e plotë të të gjitha rrethanave që karakterizojnë rastin”, ka thënë Borovci. /Lajmi.net/