Dybala ia sjellë tre pikë Juventusit, tani sytë ka derbi Interi – Napoli – Lajmi.net
Dybala ia sjellë tre pikë Juventusit, tani sytë ka derbi Interi – Napoli
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 16:56, 11 March 2018
Juventusi ka vazhduar me formë të lartë edhe pas xhiros së 28-të në Serie A.

‘Zonja e Vjetër’ ka arritur të mposht 2:0 Udinesen e Valon Behramit, për t’u renditur në pozitën e parë në kampionatin italian.

Heroi i Juventusit në këtë ndeshje ishte Paulo Dybala.

Argjentinasi shënoi të dy golat, në minutat 20’ dhe 49’.

Tani sytë e Juventusit, janë ka Interi, që sonte në ‘San Siro’ pret Napolin./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO