Dy yjet e NBA japin spektakël me top futbolli

 Dy basketbollistët që janë figura të njohura në NBA, kanë treguar se janë të mirë edhe me topin e futbollit.

Sport

03/06/2019 23:18

Ylli i Dallas Mavericks, Luka Doncic, dhe ish basketbollisti që dikur shpallej MVP, Steve Nash, kanë dhënë spektakël me bashkëpunimin e tyre.

Në një video të publikuar nga ‘Bleacher Report’ dyshja shihen teksa luajnë me pasime me kokë me njëri tjetrin, përcjell lajmi.net.

Dy basketbollistët e njohur kanë arritur që të numërojnë 35 pasime.

Më poshtë mund ta shihni videon ku Doncic e Nash shihen duke u argëtuar me topin e futbollit. /Lajmi.net/