Dy vetitë e mira dhe dy të këqija të Xhulit? Dafina Dauti përgjigjet në rubrikën “Kë zgjedh”

Dafina Dauti ishte banore në “Big Brother VIP Kosova”. Aty ajo ka zbuluar një histori personale që ka prekur të gjithë, por pas daljes nga shtëpia ajo ishte e ftuar në “Mirage” në rubrikën “Kë zgjedh”, shkruan lajmi.net. Këngëtarja iu është përgjigjur pyetjeve provokative të kësaj rubrike, duke mos lënë anash as jetën e saj…

ShowBiz

24/03/2023 18:32

Dafina Dauti ishte banore në “Big Brother VIP Kosova”.

Aty ajo ka zbuluar një histori personale që ka prekur të gjithë, por pas daljes nga shtëpia ajo ishte e ftuar në “Mirage” në rubrikën “Kë zgjedh”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja iu është përgjigjur pyetjeve provokative të kësaj rubrike, duke mos lënë anash as jetën e saj private. Por pyetja që morri më së shumti vëmendje ishte:  Dy vetitë e mira dhe dy të këqija të Xhulit?

Për më shumë shikoni videon: