Dy Tima – Tuna – Teksti i këngës (Video) – Lajmi.net
Dy Tima – Tuna – Teksti i këngës (Video)
Autori: Lajmi.net Entertainment 20:24, 17 April 2016
Teksti i këngës 'Dy tima' nga Tuna.

Ref:

Ami nja dy tima
Ami, ami…
Ami nja dy tima
Ami, ami…

V1:
Ami
A me thon lemi?
Tash baraz jemi
Sja din vleren arit
A je pika e djalit
Ni sen mso ma pari
T’fundit pe thu t’paren
E ti je met t’paren
Let e fiton garen

Uuu..
Let e fiton garen

Nja dy tima
Trunin, trupin ti mpima

Ref:
Ami nja dy tima
Ami, ami…
Ami nja dy tima
Ami, ami…

V2:
Mos i le
Nuk em njeh, pi dje
Sot em ki
Neser bohet dje
Une ty t’du
Amo du respekt!
Jon kat folin n’vesh
Jon kat folin keq!

Hey!!!
E bojn,
Prej inatit e qefit
Se
zor o me mount
Everestin
Dekada e dyt ka mesi
Veq ti mrri
Mu mbohet qefi
Boy!!!
Po thu qe m’blen ti?
You doubt my stacks!
Ti a je n’veti
It’s been a long path
Po o rrit sefi
Op rrug e gat
Veq so ndrru shefi!!!

Ref:
Ami nja dy tima
Ami, ami…
Ami nja dy tima
Ami, ami…

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO