Dy modelet e famshme “trazojnë” plazhet e Miamit

Bella Hadid dhe Hailey Baldwin janë dy prej modeleve më të suksesshme.

ShowBiz

01/05/2018 09:50

Që të dyja i shohim si fytyra të shumë prej markave më prestigjioze në botë, shkruan lajmi.net.

Përveç se ndajnë të njëjtin profesion, Bella dhe Hailey janë edhe mike shumë të mira, andaj kanë udhëtuar për pushime së bashku.

DailyMail ka publikuar disa imazhe të bukurosheve të cilat shfaqeshin tejet atraktive në bikini, në fokus ishin linjat perfkete trupore.

Ato po argëtohen në maksimum në këto pushime, ndërsa po shoqërohen edhe nga disa mikesha të tyre. /Lajmi.net/