Dy gola të shpejtë nga Arsenal (VIDEO)

Olivier Giroud dhe Laurent Koscielny kanë shënuar për epërsinë 2:0 të Arsenal, në ndeshjen ndaj Evertoni. Giroud realizoi në minutën e 36 ndërsa Koscielny në të 38.