Dy femra të ‘zjarrta’ i pati në krah! Ja çka humbi e çka fitoi Ronaldo

Krahas karrierës, edhe jeta private e futbollistit Cristiano Ronaldos është shumë e pranishme në medie.

ShowBiz

01/05/2018 17:19

Lidhjet që ai ka pasur dhe lidhja që ka sot vazhdojnë të komentohen edhe sot, shkruan lajmi.net

Irina Shayk është modelja që ka qenë në lidhje me Ronaldon kurse Georgina Rodriguez është e dashura aktuale e tij.

Që të dyja njihen për bukurinë e format seksi.

Më poshtë keni edhe ca foto për të pare se çka humbi e çka fitoi ai!/Lajmi.net/