Dumfries në radarin e Man Utd dhe Bayern

Mbrojtësi i Interit, Denzel Dumfries, ka rënë në radarin e Manchester United dhe Bayern Munich.

Sport

07/06/2022 21:02

Pas paraqitjeve të mira me “Zikaltrit” këtë sezon, holandezi ka ngjallur vëmendjen e disa prej skuadrave më të mëdha evropiane, transmeton lajmi.net.

“Djajtë e Kuqë” duan që t’i përforcojnë radhët e veta me elementë cilësorë për krahët e mbrojtjes dhe pikërisht holandezi konsiderohet si i duhuri

Lojtari ka kontratë me Interin deri në vitin 2025, por kjo nuk po i pengon klubet e tjera që të tentojnë ta bëjnë për vete 26-vjeçarin. /Lajmi.net/