Të Infektuar: 9869

Të Shëruar: 5480

Të Vdekur: 303

Dukagjin Lipa poston foto pranë Calvin Harris: Natë e paharruar

12:15 | 14 Gusht 2019

Calvin Harris ishte njëri ndër yjet botëror që performoi në “Sunny Hill”.

Festivali “Sunny Hill” këtë vit u mbajt më 2, 3 dhe 4 gusht, ku performuan artistë shumë të njohur, shkruan lajmi.net.

Miley Cyrus, Gashi, Calvin Harris, e shumë artistë të tjerë performuan gjatë këtyre netëve sa zgjati ky festival.

Organizatori i festivalit “Sunny Hill”, Dukagjin Lipa, ka ndarë së fundi disa imazhe të realizuara gjatë festivalit.

Në ato foto, Lipa shfaqet pranë Calvin Harris, ku shkroi “Natë e paharruar”. /Lajmi.net/