Duka e De Biasi përgatisin skemat (Foto)

Gianni De Biasi dhe Armand Duka duke bërë përgatitjet e fundit para ndeshjes Armeni - Shqipëri.

Sport

11/10/2015 11:54

Pak orë para ndeshjes ndaj Armenisë, trajneri i kombëtares Gianni De Biasi së bashku me presidentin, Armando Duka dhe Sekretarin e Përgjithshëm Ilir Shulku janë mbledhur për të diskutuar për detajet e fundit

Ndërsa Duka dhe Shulku duket se diskutojnë skemat nga njëra anë, strategu italian i vizaton në letër. Dilemat janë të pakta për trajnerin italian, i cili po mendon për mënyrën që sot të marrë 3 pikët ndaj armenëve, teksa kemi 3 ndeshje zyrtare që nuk kemi gjetur golin. /Albeu.com/