Duhet t’i shikoni patjetër këto dy ndeshje të Superligës sot

Pas katër ndeshjeve të zhvilluara të premten dhe të shtunën, sot luhen edhe dy takime tjera në Vala Superligë.

Sport

05/03/2017 08:31

Kryendeshja e ditës luhet në Gjilan mes Dritës dhe Feronikelit.

Ndërkohë, në Prizren takohen rivalët e vjetër, Liria dhe Besa, përcjellë “lajmi.net”.

Të dy ndeshjet fillojnë në ora 13:00.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6