Duhet ta shikoni të gjithë këtë moment gjenial të Ronaldos (Video)

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka bërë disa lëvizje spektakulare në fitoren e Portugalisë ndaj Armenisë me rezultat 3-2.

Sport

13/06/2015 21:27

Cristiano Ronaldo shënoi një het-trik duke i dhënë fitoren Portugalisë me rezultat 3-2 në takimin ndaj Armenisë.

Sidoqoftë, përpos golave, ai ka dhuruar gjithashtu një spektakël për të gjithë tifozët e tij.

Ai ka bërë disa lëvizje gjeniale, duke i trullosur kështu lojtarët e skuadrës kundërshtare. Për më shumë, shikojeni videon dhe binduni për një gjë të tillë.

https://vine.co/v/eemzY7bZOWW