Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Dubois nokauton Gorman për të fituar titullin e kampionit

9:45 | 14 Korrik 2019

Daniel Dubois dhe Nathan Gorman kanë zbritur mbrëmë në ring, për të ruajtur rekordet e tyre të pamposhtura, në kontestin për titullin britanik të kampionit.

Dubois ‘Dynamite’ arriti të mbetej i pamposhtur edhe pas këtij dueli, duke nokautuar në mënyrë brutale Gorman.

Kështu, londinezu 21 vjeçari është kampion britanik i peshave të rënda, shkruan lajmi.net.

Ky ishte vetëm meçi i 12-të për Dubois, i cili ka një të ardhme shumë të ndritur. /Lajmi.net/