Të Infektuar: 57.317

Të Shëruar: 50.487

Të Vdekur: 1.447

Dua thotë se ndihet e turpëruar derisa tregon të pasmet në rrjete sociale 

19:07 | 5 Korrik 2020

Dua Lipa ka pozuar në bikini.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa, po ashtu po i shijon ditët e nxehta me diell, shkruan lajmi.net.

Ajo me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një postim në të cilin duket tejet seksi duke provokuar me trupin, sidomos të pasmet.

“Ndihem e turpëruar”, ka shkruar ajo pranë postimit.

Dua Lipa është aktive në këtë rrjet social dhe shpesh me ndjekësit ndan edhe imazhe nga përditshmëria duke mos munguar ato me të dashurin e saj Anwar Hadid./Lajmi.net/

View this post on Instagram

(✿◠‿◠) I’m shy (✿◠‿◠)

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on