Dua poston foton joshëse nga krevati, ja çfarë i shkruan i dashuri – Lajmi.net
Dua poston foton joshëse nga krevati, ja çfarë i shkruan i dashuri
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:38, 15 March 2019
Dua Lipa ka postuar një fotografi atraktive në krevat, në të cilën nuk mungoi as komenti i Isaac Carew.

Dua Lipa po qëndron në Los Angeles, nga ku solli edhe një imazh të ri, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ishte veshur në pizhama me ngjyrat blu dhe të bardhë, teksa ishte shtrirë në krevat.

“Përse do më bësh të më mungosh edhe më shumë”, i shkruan i dashuri i saj, Isaac Carew.

Për ndryshe, Dua së fundi ishte e pranishme në promovimin e librit me receta gatimi nga Isaac Carew. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO