Dua Lipa vitin e kaluar lansoi këngën “IDGAF”, falënderon fansat për… – Lajmi.net
Dua Lipa vitin e kaluar lansoi këngën “IDGAF”, falënderon fansat për…
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:58, 12 January 2019
Dua Lipa vitin e kaluar solli një sërë projektesh të suksesshme.

Këto këngë u pritën mjaft mirë nga publiku ku në kanalin zyrtar, Youtube numërojnë miliona klikime, shkruan lajmi.net.

E një prej projekteve të veçanta të saj ishte edhe “IDGAF”, i lansuar para një viti që tashmë ka mbledhur 451 milionë shikime.

Për këtë, këngëtarja 23 vjeçare solli një imazh në Instagram në momentin kur gjendet në skenë. “Një vit nga IDGAF. Faleminderit që ishit me mua. Jam shumë e emocionuar të ndajë akoma gjëra me juve si ky moment”, janë fjalët e saj. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO