Dua Lipa vazhdon të postojë fotografitë e ëmbla nga festa e ditëlindjes

Këngëtarja shqiptare ka festuar ditëlindjen ditën e djeshme.

ShowBiz

24/08/2021 19:34

Një ndër këngëtaret më të famshme botërisht është Dua Lipa e cila nuk ka të ndalur me projekte muzikore, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundi postoi disa fotografi të bukura në Instagram, ku shihej në mesin e personave të dashur me të cilët festoi ditëlindjen e 26-të.

Duke dashur të shprehë dashurinë dhe mirënjohjen që ka për shoqërinë e saj dhe familjen, Dua bëri të mundur që fansat e saj të shohin disa nga çastet e rëndësishme të festës së ditëlindjes teksa ajo po festonte edhe një vit jete./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)