Dua Lipa thotë se i ‘iku’ truri pas këtij veprimi të Lady Gagës – Lajmi.net
Dua Lipa thotë se i ‘iku’ truri pas këtij veprimi të Lady Gagës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:59, 12 February 2019
Dua Lipa tregon se çfarë i bëri Lady Gaga para se të dilte në skenën e "Grammy Awards" për ta marrë trofeun e fituar.

Dua Lipa përmes një statusi në Twitter ka treguar se ajo pranoi një puthje nga Lady Gaga dhe kjo gjë e bëri t’i ‘ndalet’ së funksionuari truri, shkruan lajmi.net.

“Po ashtu, Lady Gaga më dhuroi një puthje kur po ngritesha për të marrë çmimin “Artistja më e mirë e re” dhe ishte e mjaftueshme të më ndalet së punuari truri”, shkruan Dua.

Kujtojmë që Dua Lipa është shpërblyer me dy çmime në ceremoninë “Grammy”, atë për “Këngën më të mirë në zhanrin dance” dhe “Artistja më e mirë e re”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO